דף הבית » בניית אתרים

בניית אתרים

בהיי, בונים אתרים אנו מאמינים שהאתר נועד לשרת את בעליו ולא להיפך. אנו עובדים בצוותא עם הלקוח במטרה לבנות את האתר המתאים עבורו, שישרת את מטרותיו ואת מטרות העסק שלו.

 

בשלב הראשון, ביחד עם הלקוח, אנו מאפיינים את קהל היעד של האתר ואת המתבקש מהאתר. ננסה להבין ביחד עם הלקוח מה אופי הארגון או העסק, מהי יכולת המתחרים העיקריים, ומהן המטרות של העסק ושל האתר. בדרך כלל אפשר להבין בשלב זה מה יהיו אופיו של האתר והיקפו. לאחר מכן, בהתאם לתקציב הפרויקט יוחלט כמה להעמיק במחקר שוק, ניתוח צרכים, ולעתים אף כתיבת תוכנית עיסקית, וכל הדרוש על מנת לאפשר ללקוח יתרון תחרותי בניצול האתר העתידי שלו.

 

בשלב הבא אנו בונים קונספט עיצובי לאתר, כולל מימשק הניווט בו. אנו מאמינים בשימושיות נכונה, במקרים רבים על חשבון "כל מיני רעש וצלצולים", שחסרונותיהם, לעתים, בטעינה איטית או בהפרעה למשתמש. כעת, לצד הקונספט העיצובי, יש לייצר את התוכן של האתר, כולל כתיבה שיווקית, שתדבר עם הלקוחות הפוטנציאליים ותעודד אותם לפעולה.

 

לאחר שייבנה הקונספט העיצובי, יפותח האתר עצמו על כל מרכיביו ורכיביו.
בהיי, בונים אתרים אנו גם מספקים שירותי שיווק אתרים וקידום אתרים במנועי חיפוש, וכן שירותי אירוח אתרים.
הקוד בו אנו משתמשים מתחשב בתאימות למנועי חיפוש, רזולוציות ודפדפנים שונים.

 

אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, רבות ומגוונות. אנו בוחרים בטכנולוגיות השונות, בין ב-PHP או ב-ASP, בין ב-DHTML ו/או ב-Flash, כך שיתאימו למטרות האתר, ולא רק מכיוון ש"בא לנו להשתמש בהן". עם זאת, נמליץ במקרים רבים על שימוש בכלים בקוד פתוח, דוגמת וורדפרס WordPress, לשם בניית אתר מעולה במחיר תחרותי, שמאפשר שימוש בכלים אינטרנטיים רבי עוצמה.

 

בתום העבודה על בניית האתר אנו מבצעים בדיקות איכות ומוודאים שכל חלקי האתר פועלים, על פי האפיון שיצרנו בתחילתו של התהליך. מבצעים תיקונים סופיים, מטמיעים בארגון את השימוש באתר, והלקוח נהנה מכלי שיווקי איכותי ויעיל.

 
פנו עוד היום ועשו את הצעד הראשון לבניית אתר דינאמי במחיר מציאה או לשיפור אתרכם הקיים.