דף הבית » קידום במדיה חברתית

קידום במדיה חברתית

פרסום בפייסבוק

שיווק ברשתות חברתיות הופך במהירות למגמה החדשה בעולם השיווק באינטרנט, ולפי קצב הגדילה לו אנו עדים ברשתות החברתיות, ובעיקר בפייסבוק, נראה שסגנון הפרסום החדשני הזה יהיה איתנו עוד זמן רב.

מה זה פרסום בפייסבוק?

פרסום בפייסבוק הוא כלי שמאפשר לכל בעל עסק לבצע מיתוג, הפצה ופרסום מוצלח, ממוקד קהל יעד, כמעט בכל תקציב שהוא.
בממשק של פייסבוק המשתמשים מרגישים נוח, בסביבה המוכרת להם. המשתמשים אינם עוברים לעמוד חיצוני אלא נותרים בתוך הפלטפורמה של פייסבוק לה הם רגילים, ולכן שילוב דף נחיתה בתוך פייסבוק לא מרגיש למשתמש כפרסום חיצוני, ולעתים אף פולשני.
בנוסף, יתרון הוויראליות הוא דבר חשוב והכרחי ששימוש בפייסבוק מאפשר בדפי נחיתה משולבים בעמודי פייסבוק. כאשר שמשתמש פייסבוק מגיע לדף הנחיתה שנמצא בתוך לשונית בעמוד פייסבוק ומקליק על כפתור LIKE כל חבריו של אותו משתמש רואים את הפעולה הזו ויכולים להגיע גם הם לעמוד דרך הקישור שמתפרסם על קיר הפרופיל של אותו משתמש.

איך עובד פרסום בפייסבוק

לעומת שיטות פרסום אחרות כמו פרסום ברדיו, בטלוויזיה, בעיתונות, בשלטי חוצות וכו', כאן אנו פונים לקהל יעד מפולח ומדויק עבור המוצר שלנו, ואנו פונים אליו "בגובה העיניים".

התהליך

בתחילת הדרך כאשר מבצעים פרסום בפייסבוק מקימים עבור העסק דף עסקי מסודר בפייסבוק הידוע בכינוי "דף מעריצים" או "דף אוהדים".

 

הדף העסקי ישמש את בעלי העסק בכדי לאסוף חברים/אוהדים שמתעניינים במוצר אותו הם משווקים, והוא יחשוף את המתעניינים לפרסומים, עדכונים ומבצעים חדשים.

 

למעשה אנו יוצרים בעזרת הדף העסקי קהל יעד ממוקד בהישג יד למערכת יחסים שיווקית מלאה, תוך עדכון ומענה ברמה גבוהה.

 

כאשר מבצעים פרסום בפייסבוק אנו למעשה הופכים את קהל היעד שלנו לסוכן מכירות מרוכז וגדול של העסק שלנו על ידי פיתוח תחרות או מבצע אטרקטיבי המותנה בפעולה פשוטה מצד המשתמש, אך גורם למעשה לתפוצה נרחבת של העסק אותו אנו משווקים.

למי מתאים פרסום בפייסבוק?

פרסום בפייסבוק מתאים למעשה לכל עסק היום, וכמעט בכל תקציב.

שיווק ופרסום בפייסבוק הוא כלי מעולה עבור:

מיתוג עסק חדש
הגברת הפצה ושיווק עבור העסק
יצירת "מועדון לקוחות" לעסק בתוך פייסבוק
יצירת אטרקטיביות ושיח ויראלי סביב העסק

פנו עוד היום לקבלת ייעוץ בחינם, ועשו את הצעד הראשון לעבר בניית דף עיסקי מעוצב בפייסבוק.